Özel Tasarım Çocuk Odası Mobilyaları - Kulis HandMade Luxury | Türkiye'nin Mobilya ve Aksesuar Markası
Özel Tasarım Çocuk Odası Mobilyaları
7 Nisan 2021
Özel Tasarım Çocuk Odası Mobilyaları
OKUNMA : 3098
Özel Tasarım Çocuk Odası Mobilyaları
Özel tasarım çocuk odası mobilyaları hayalinizdeki tarzı en değerli varlığınızın yaşam alanına yansıtmanızı sağlar.  İlham veren dekorasyon fikirleri ve size özgü dokunuşlarla çocuk odasını sihirli bir yere dönüştürebilirsiniz.

Özel tasarım çocuk odası mobilyaları hayalinizdeki tarzı en değerli varlığınızın yaşam alanına yansıtmanızı sağlar. 

İlham veren dekorasyon fikirleri ve size özgü dokunuşlarla çocuk odasını sihirli bir yere dönüştürebilirsiniz. Sevimli bebek odalarından, havalı genç odası fikirlerine kadar, çocuk odası için heyecan verici tüm tarzları keşfedebileceğiniz yeni bir dünyaya hayalgücünüzle adım atın. İstediğiniz kadar cesur, eğlenceli ve sofistike olabilirsiniz çünkü çocuk odasını kişiselleştirirken hiçbir konuda sınırınız yok.

Hayal gücünüz ne kadar güçlüyse o kadar güzel bir çocuk odası tasarlayabilirsiniz. Çocuğunuzun melekler gibi uyuduğu yeri mükemmel bir çocuk odasına dönüştürmek için, çocuğunuzun kişiliğini analiz edin ve bunu dekorasyona, mobilyalara, aksesuarlara ve duvarların rengine kadar odanın tüm unsurlarına yansıtın.

Klasik, modern, İskandinav ya da eklektik, çocuk odasını hangi tarzda döşerseniz döşeyin, en değerli varlığınızın özel bir odaya sahip olmanısını çok isteyen ve kaliteli işçilik ile özenle imal eden Kulis Mobilya, size bu dekorasyon sürecinde rehberlik edecek.

Çocuk Odası Nasıl Dekore Edilir?

Minimalist ya da maceracı...  Hangi tarz odalar söz konusu olursa olsun Kulis Mobilya iç mimarları bir araya gelip çocuk odası fikirleri üzerine çalışmalar yapar. İlk olarak yerleşim planı olasılıklarını düşünmeden önce istediğiniz temel mobilya ve ekipmanlara karar vermeniz daha yerinde olacaktır.

Zaman zaman yerlerini değiştirebileceğiniz bağımsız mobilyalar mı yoksa gömme ve entegre dolaplar ve depolama alanları mı istiyorsunuz? Dikkatli bir planlama ve ön çalışma yapılırsa çok sınırlı bütçelerle bile odalarda yaratıcı dönüşümler yapılabilir.

Oyuncak ve çocukların eşyalarının nerede saklanacağı gibi fonksiyonellik noktasına dikkat ederken, eğlenceli ve keyifli unsurları da es geçmemeye özen gösterin. Canlı ve parlak renkleri, funk desenleri, eklektik çocuk odası mobilyalarını kullanmaktan kaçınmayın. Cesur olun!

Odanın erkek ya da kız için mi olduğu da önemli bir soru işareti. Ama bu sorunun cevabının sürpriz kalmasını istiyorsanız bebek odasını sade bir temayla dekore edebilir ve sadece aksesuarlarda cinsiyet vurgusunu güçlendirebilirsiniz. Öncelikli olarak elde edeceğiniz genel duygu ve etkiyi düşünün. Çocuk odasını sıcak ve huzurlu, parlak ve canlı, pembe ve masalsı ya da temalı ve oyunbaz mı istiyorsunuz? https://kulismobilya.com.tr/iletisim Hemen bizimle iletişime geçin ve çocuğunuz için hayal ettiğiniz mobilyaları sizin için üretelim.

 
Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz
Worldwide Shipping
Tüm Dünyaya Kargo
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Cripto İle Ödeme
Cripto Para Birimleri İle Ödeme